• Výsledková listina amaterského triatlonu muži - 19.ročník

Pořadí číslo Příjmení a Jméno Město Nar. Plavání (pořadí) Kolo (pořadí v kole) Běh (pořadí v běhu) Celkový čas
1 6 Lopour Pavel BK Heřmanův Městec 1981 13,40 (14.) 42,44 (1.) 18,34 (1.) 1:14,58
2 24 Mužatko Pavel Janovice 1989 13:26 (6.) 42,54 (3.) 18,55 (2.) 1:15,15
3 20 Drga Marek Praha 5 1981 13,20 (3.) 43,10 (4.) 19,42 (4.) 1:16,12
4 8 Plavec Jan BK Heřmanův Městec 1979 13,42 (15.) 42,49 (2.) 21,15 (10.) 1:17,46
5 29 Rejda Jan Pardubice 1970 13,24 (5.) 43,46 (5.) 21,02 (8.) 1:18,12
6 35 Černoch Filip BK Heřmanův Městec 1981 13,50 (17.) 45,44 (7.) 20,15 (6.) 1:19,49
7 19 Černý Jan Opatovice nad Labem 1975 14,42 (23.) 45,10 (6.) 20,14 (5.) 1:20,06
8 39 Šofr Ondřej Pardubice 1985 13,22 (4.) 46,03 (9.) 20,58 (7.) 1:20,23
9 7 Jelínek Petr Kostelec u H. M. 1978 13,16 (1.) 46,02 (8.) 21,13 (9.) 1:20,31
10 25 Jandera Petr Jablonec nad Nisou 1966 13,28 (7.) 46,09 (10.) 21,29 (11.) 1:21,06
11 22 Štěpánek Martin Podhořany 1993 13,38 (12.) 48,07 (14.) 19,26 (3.) 1:21,11
12 36 Šusta Jan Pardubice 1977 13,32 (9.) 46,24 (11.) 22,43 (20.) 1:22,39
13 37 Jarý Petr Pardubice 1972 13,58 (18.) 48,20 (15.) 22,02 (17.) 1:24,20
14 21 Čejka Pavel Pardubice 1971 13,18 (2.) 47,44 (12.) 24,24 (26.) 1:25,26
15 40 Slavíček Ondřej Pardubice 1982 14,42 (23.) 50,20 (17.) 22,03 (18.) 1:27,05
16 11 Hruška Tomáš Praha 1976 14,36 (20.) 51,19 (20.) 21,42 (14.) 1:27,37
17 44 Širůček Jaromír Hradec Králové 1962 13,45 (16.) 49,07 (16.) 24,52 (28.) 1:27,44
18 16 Novák Viktor Pardubice 1976 14,38 (21.) 51,09 (19.) 22,22 (19.) 1:28,09
19 17 Čapský Martin Heřmanův Městec 1966 17,46 (33.) 47,48 (13.) 23,08 (21.) 1:28,42
20 38 Pejšek David Jaroměř 1987 15,59 (26.) 51,27 (21.) 21,56 (16.) 1:29,22
21 15 Ryzner Jan Přelouč 1959 13,39 (13.) 51,41 (22.) 24,52 (28.) 1:30,12
22 1 Jirásko Lubomír Srch 1971 14,39 (22.) 50,29 (18.) 25,50 (32.) 1:30,58
23 26 Novotný Zdeněk Pardubice 1972 13,36 (11.) 55,31 (27.) 23,09 (22.) 1:32,16
24 32 Grubner Tomáš Chrudim 1967 14,09 (19.) 54,33 (23.) 24,59 (30.) 1:33,41
25 30 Draštík Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1977 15,25 (25.) 55,03 (25.) 23,53 (24.) 1:34,21
26 10 Novák Petr Chrudim 1978 17,25 (32.) 55,28 (26.) 21,41 (13.) 1:34,34
27 9 Roubíček Zdeněk Chrudim 1978 13,34 (10.) 57,18 (30.) 25,13 (31.) 1:36,05
28 5 Řehák Vít Heřmanův Městec 1993 19,42 (34.) 55,00 (24.) 21,55 (15.) 1:36,37
29 28 Čížek Petr Poděbrady 1984 17,22 (29.) 56,00 (28.) 23,20 (23.) 1:36,42
30 34 Pavlík Lukáš Heřmanův Městec 1989 17,23 (30.) 57,05 (29.) 24,00 (25.) 1:38,28
31 23 Vábek Jiří Praha 1981 17,24 (31.) 59,36 (31.) 21,31 (12.) 1:38,31
32 12 Šott Antonín BK Heřmanův Městec 1982 16,59 (28.) 1:03,43 (34.) 24,35 (27.) 1:45,17
33 33 Koníř Zdeněk Heřmanův Městec 1987 16,29 (27.) 1:03,39 (33.) 26,46 (33.) 1:46,54
34 27 Čejka Martin Pardubice 1974 13,30 (8.) 1:03,20 (32.) 33,09 (34.) 1:49,59
35 18 Geier Petr Pardubice 1965 doktor      
36 47 Kříž Matěj Vápenný Podol 2003 zranění v plavání      

Výsledková listina amaterského triatlonu ženy- 19.ročník

Pořadí číslo Příjmení a Jméno Město Nar. Plavání (pořadí) Kolo (pořadí v kole) Běh (pořadí v běhu) Celkový čas
1 42 Horáková Lucie Sportík Čáslav 1982 16:30 (2.) 52,17 (2.) 21,32 (2.) 1:30,19
2 46 Konečná Ladislava Seč 1976 19,31 (10.) 51,03 (1.) 23,11 (3.) 1:33,45
3 43 Maixnerová Eliška Mikulovice 2004 15,23 (1.) 54,35 (3.) 25,47 (6.) 1:35,45
4 2 Trková Pavla Pardubice 1996 18,26 (4.) 56,52 (4.) 21,02 (1.) 1:36,20
5 31 Dundáčková Zuzana Chrudim 1982 17,29 (3.) 57,45 (5.) 26,18 (7.) 1:41,32
6 13 Ryčlová Andrea BK Heřmanův Městec 1981 19,20 (6.) 59,00 (6.) 23,30 (4.) 1:41,50
7 14 Nechvílová Kateřina BK Heřmanův Městec 1982 19,17 (5.) 59,08 (7.) 25,18 (5.) 1:43,43
8.-9. 41 Kyselová Zeman Monika Hradec Králové 1986 19,30 (9.) 59,34 (8.) 27,54 (10.) 1:46,58
8.-9. 45 Svobodová Zuzana Hradec Králové 1983 19,25 (7.) 1:00,34 (9.) 26,59 (8.) 1:46,58
10 3 Hejtmanová Lucie Most 1983 19,37 (11.) 1:00,51 (10.) 27,45 (9.) 1:48,13
11 4 Černochová Michaela BK Heřmanův Městec 1985 19,26 (8.) 1:03,38 (11.) 34,32 (11.) 1:57,36
  • Výsledková listina amaterského triatlonu muži - 18.ročník

Pořadí číslo Příjmení a Jméno Město Nar. Plavání (pořadí) Kolo (pořadí v kole) Běh (pořadí v běhu) Celkový čas
1 39 Pleskot Ondřej Pardubice 1984 13,26 (8.) 41,04 (2.) 17,18 (2.) 1:11,48
2 28 Páral Marek Žďár nad Sázavou 1996 13:02 (2.) 42,21 (7.) 17,00 (1.) 1:12,23
3 22 Kučírek Tomáš Pardubice 1992 13,23 (5.) 41,59 (4.) 18,27 (3.) 1:13,49
4 38 Maloch Aleš Srch 1979 13,27 (9.) 42,04 (5.) 20,06 (6.) 1:15,37
5 13 Černoch Filip BK Heřmanův Městec 1981 13,34 (16.) 42,06 (6.) 20,18 (7.) 1:15,58
6 24 Veselka Zdeněk Běleč nad Orlicí 1974 13,32 (14.) 41,56 (3.) 20,57 (9.) 1:16,25
7 25 Novák Vilém Praha 1983 13,31 (13.) 44,07 (10.) 19,33 (5.) 1:17,11
8 7 Lopour Pavel BK Heřmanův Městec 1981 13,33 (15.) 43,57 (8.) 20,30 (8.) 1:18,00
9 23 Horák Jakub Žehušice 1984 13,37 (19.) 45,38 (14.) 19,23 (4.) 1:18,38
10 12 Jelínek Petr Kostelec u H. M. 1978 12,35 (1.) 44,57 (12.) 21,52 (12.) 1:19,24
11 14 Rejda Jan Pardubice 1970 13,28 (10.) 44,00 (9.) 25,15 (15.) 1:19,43
12 26 Bezchleba Petr Žďár nad Sázavou 1978 13,06 (3.) 45,54 (15.) 21,19 (10.) 1:20,19
13 3 Plavec Jan BK Heřmanův Městec 1979 13,40 (22.) 44,13 (11.) 24,31 (23.) 1:22,24
14 32 Škarka Daniel Žďár nad Sázavou 1978 13,39 (21.) 47,27 (17.) 22,44 (19.) 1:23,50
15 17 Štěpánek Martin Podhořany 1993 13,35 (17.) 49,09 (22.) 22,04 (13.) 1:24,48
16 2 Moravec Filip Pardubice 1992 13,30 (12.) 47,55 (19.) 24,27 (22.) 1:25,52
17 11 Ryzner Jan Přelouč 1959 13,25 (7.) 47,33 (18.) 25,12 (24.) 1:26,10
18 31 Škarka René Žďár nad Sázavou 1996 15,40 (25.) 48,40 (21.) 22,25 (17.) 1:26,45
19 5 Kropáček Vladislav Vrbatův Kostelec 1976 16,53 (31.) 48,17 (20.) 21,40 (11.) 1:26,50
20 16 Duba Petr Pardubice 1987 14,49 (24.) 49,21 (23.) 22,50 (20.) 1:27,00
21 35 Širůček Jaromír Hradec Králové 1962 15,42 (27.) 45,33 (13.) 26,16 (28.) 1:27,31
22 34 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 1976 15,42 (27.) 46,33 (16.) 25,26 (26.) 1:27,41
23 41 Jandera Petr     13,36 (18.) 53,14 (26.) 22,37 (18.) 1:29,27
24 20 Novotný Zdeněk Pardubice 1972 13,29 (11.) 53,51 (27.) 22,13 (14.) 1:29,33
25 10 Kučera Jan Praha 9 1969 15,41 (26.) 39,57 (1.) 35,08 (33.) 1:30,46
26 37 Slavíček Ondřej Pardubice 1982 13,38 (20.) 56,12 (30.) 22,21 (16.) 1:32,11
27 18 Čejka Pavel Pardubice 1971 13,12 (4.) 50,41 (24.) 30,01 (30.) 1:33,54
28 15 Novák Petr Chrudim 1978 17,44 (32.) 54,37 (28.) 23,34 (21.) 1:35,55
29 1 Jirásko Lubomír Srch 1971 14,23 (23.) 53,05 (25.) 30,07 (31.) 1:37,35
30 8 Jančev Radoslav Přerov 1981 16,27 (29.) 58,48 (32.) 25,25 (25.) 1:40,40
31 9 Geier Petr Pardubice 1965 13,24 (6.) 56,34 (31.) 30,54 (32.) 1:40,52
32 33 Škarka Libor Žďár nad Sázavou 1983 19,17 (33.) 54,58 (29.) 27,59 (29.) 1:42,14
33 40 Čížek Petr Poděbrady 1984 19,37 (34.) 1:00,16 (33.) 25,57 (27.) 1:45,50
34 19 Dušek Patrik Hradec Králové 1972 16,39 (30.) defekt na kole    

Výsledková listina amaterského triatlonu ženy- 18.ročník

Pořadí číslo Příjmení a Jméno Město Nar. Plavání (pořadí) Kolo (pořadí v kole) Běh (pořadí v běhu) Celkový čas
1 6 Kropáčková Marta Vrbatův Kostelec 1976 19:32 (5.) 50:21 (1.) 22,25 (2.) 1:32,18
2 21 Maršálková Michala Praha 1980 17,37 (1.) 1:12,03 (2.) 25,22 (3.) 1:37,25
3 29 Jánová Petra Žďár nad Sázavou 1968 19,10 (4.) 55,18 (3.) 27,04 (4.) 1:41,32
4 27 Havlíková Jana Žďár nad Sázavou 1978 18,10 (2.) 57,35 (4.) 30,09 (6.) 1:45,54
5 30 Škarková Markéta Žďár nad Sázavou 2004 18,28 (3.) 1:08,12 (6.) 20,34 (1.) 1:47,14
6 4 Plavcová Lenka BK Heřmanův Městec 1983 19,35 (6.) 1:04,53 (5.) 29,56 (5.) 1:54,24